V neděli dopoledne jsme v prvním kolo přivítali nováčka Sokol Třebeš.V prvním poločase jsme soupeře přehráli pohledným útočným fotbalem a vyjádřili třemi brankami.Soupeř si také vytvořil dvě šance ale neproměnil je (dobře zasáhl nový brankář Prejza).V druhém poločase soupeř z brejkové situace snížil  na 3:1,ale jinou šanci už neměl a my jsme naopak přidali ještě dvě branky a zápas v klidu dohráli.Druhý poločas už nebyl tak pohledný,ale zápas jsme dotáhli do zdárného konce.

Nicméně jedna vlaštovka jaro nedělá a je třeba toto vítězství potvrdit hned ve středu na půdě Rapidu Liberce.Na závěr bych rád poděkoval hráčům za běhavý a pracovitý výkon po celý zápas ve velkém vedru.Přenesli jsme tvrdou tréninkovou píli do zápasu a potvrdili dobrou formu ze závěru přípravy!

Autor: Tichay