3 : 5(2:1)

Branky: 21´ Arnošt Pavel, 33´a 54´ Přibyl Tomáš

ŽK: 29´Ceccarelli

Sestava : Pšenčík (36´Hájek) – Milický (54´Molnár), Růžička (25´Kodýtek), Ceccarelli (43´Janeček), Kubík, – Lupač (62´Žák), Arnošt (50´Stojka), Gregor O., Přibyl T. – Gregor M., Turek (52´Přibyl M.)

Dne 1. 9. 2012 jsme na svém hřišti přivítali hráče SK Kladno – dosud neporažený tým se skóre 21:0. Do zápasu jsme nastoupili s velikým odhodláním a chutí. Hned od prvních minut jsme začali na Kladno tlačit a nenechávali jsme mu žádný prostor, s čímž se soupeř jen těžko srovnával. Hráči plnili taktické pokyny a hlavně „přitvrdili“, což nám v předchozích zápasech scházelo. Naše aktivita vedla i k prvnímu gólu, kdy za hranicí velkého vápna napřáhl Arnošt a přízemní střelou nedal hostujícímu gólmanovi šanci (1:0). Vedení nám ovšem nevydrželo dlouho, za tři minuty bylo vyrovnáno (1:1). Obdržená branka nám na aktivitě neubrala a naši hráči neustále soupeře přehrávali. Ve 33´ dostal nádhernou přihrávku Přibyl T., obešel obránce a technickou střelou strhl vedení opět na naší stranu (2:1). Začátek druhého poločasu byl v režii soupeře. Chyby v obraně a zbytečné góly nás zaskočily (2:4). Chvilku hráčům trvalo, než zase začali hrát aktivně. Hra se poté vyrovnala a přinesla nám kontaktní gól, který přelobováním gólmana zařídil opět Přibyl T. (3:4). Ve snaze vyrovnat jsme obdrželi ještě pátou branku (3:5).

Na závěr bych chtěl všem hráčům poděkovat za týmový výkon, přístup k zápasu a vydání se ze všech sil.