65 Kouřimský za Prejzu

70 Hořejš za Pospíšila

70 Hrdina za Šmída

89.Prejza Dan za Kasíka

V neděli ráno jsme hráli ve Vansdorfu a předvedli jsme daleko zodpovědnější výkon a soustředěnější výkon než v minulém týdnu.V prvním poločase jsme měli více ze hry a soupeře jsme nepustili k jediné střele na branku.Sami jsme ale měli jen několik nebezpečných situací střel a nedotažených akcích(kde chyběla finální fáze).Druhá půle začala pro nás skvěla po střele Studničky a pohotové dorážce Kasíka jsme vedli 1:0.Domácí přidali a zatlačili nás ale za 90min měli jedinou šanci kterou zlikvidoval golman Pytloun.V druhém poločase už hra nebyla z naší strany dobrá vázla kombinace a přizpůsobili jsme se soupeři a hráli s ním překopávanou, ale výsledek jsme udrželi a vezeme si domů plný počet bodů,ale musíme se  zlepšit!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: trenér