U-17
Sestava: Kubeník,Nouzák, Kačírek, Berousek, Pytloun,Onderka, Ščuka, Nábělek, Petřík,Sup, Šimek

střídání: 50 min. Nebeský za Šimka
65 min. Veselý za Nábělka
66 min. Kostka za Pytlouna
74 min. Oleksyshak za Supa
78 min. Jakš za Petříka

branky: 15 min. 1:0
16 min. 2:0
68 min. 2:1 Nebeský ( Nouzák)
70 min. 3:1
78 min. 4:1
hodnocení: Za dnešní výkon se nemusíme stydět. Domácí sice měli územní převahu, ale kluci hráli na hranici svých možností a domácí potrápili. Vstřelili jsme sice kontaktní branku, ale bohužel se nám nepodařilo vyrovnat a tak dostat domácí více pod tlak. Shořeli jsme na proměňování vyložených šancí (5x před brankářem)!! Důležité je, že hráči odevzdali maximum a odcházeli se vztyčenou hlavou.

U-16

Sestava – Hradil,Dvořák,Feňa,Janků,Bednařík,Gábor,Hejda,LeitnerJaníček,Vaněk
Mboussa
Střídání – Gabčo za Bednaříka,Stibora za Mboussu,Polan za Gabča,Gregorio za Leitnera,Poslední za Janíčka

V dnešním utkání,pražském derby s Bohemians1905 jsme umřeli na neproměnění brankových příležitostí.Během prvních 6 minut jsme běželi 3 x sami na branku,ale branku jsme dostali první mi.V zápětí domácí přidali i druhou branku a ukázali nám jak se promě’nují šance.Nám se podařilo do poločasu ještě snížit na 2:1.
Ve druhém poločase,se po akcích ze strany a z penalty domácí dostali do tříbrankového vedení 4:1.Kluci nesložili zbraně,snížili na rozdíl jedné branky,ale vyrovnat jsme již nestihli.Šance jsme na to měli,ale tam byl ten velký rozdíl mezi námi a domácími.

Autor: trenéři