V sobotu ráno jsme doma přivítali neporažené mužstvo z Hradce na neposekaném a špatně připraveném hřišti na kterém nešlo hrát kombinační fotbal o který se snažím.Zápas jsme začali špatně nesoustředěně a hned ve 2min nás soupeř potrestal po rohovém kopu vedoucí branku pak jsme si vytvořili několik nadějných příležitostí ale neproměnili jsme je pak po další naší chybě v rozehrávce Veselý fauloval před vápnem a byla s toho druhá žlutá karta= červená a trestný kop po kterém šli hosté do vedení 2:0 (obě žluté karty byly velmi přísné ale dali se udělit).Po poločasové velmi důrazné domluvě v kabině několika změnách v sestavě přišlo na hřiště jiné mužstvo hned Kasík snížil na 1:2 a celý druhý poločas i v 10 mužích jsme hosté mačkali a vytvořili si několik vyložených příležitostí které jsme ale neproměnili a 89 min. nám hosté dali na 3:1 po jednom z brejků.Za druhý poločas hráčům patří uznání nic méně první poločas byl špatný skandální a nesoustředěný a za něj jsme po zásluze bez bodu

Pytloun-Pilc(Šimon),Veselý,Novák,Tikhonov(Petr)-Čonka-Vandas,Šmíd(Oppolzer),Hrdina(Kasík),Olah(Pospíšil)-Studnička

Autor: trenér