Ve středu odpoledne jsme jeli poprvé v této sezoně na hřiště soupeře,naším soupeřem byl Rapid Liberec na úzké a malé UMT (až nedůstojné na ligu dorostu-názor autora).Zápas jsme začali ve velkém stylu první akce břevno po střele Pilce a hned ve třetí minutě po centru Jasze se trefil kanonýr Studnička.

Zápas byl spíše o důraze a o nasazení než o pohledném fotbale.Soupeře jsme za celý zápas nepustili do jediné šance a sami jsme jich ještě spoustu nedali a klid nám přinesla až v 60 minutě pojistka z kopačky koho jiného než kanonýra Studničky(po milimetrové přihrávce Šmída).

Poděkování patří celému mužstvu za disciplínu a zodpovědný výkon o tom svědčí i nula na kontě naší obrany která fungovala takřka bez chyb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jediná kaňka je červená karta pro Pilce (zcela oprávněně)

Autor: trenér